Rino Body

  • 1.500,00 TL
  • Ürün Kodu: -1814
  • Kategori: Rino Body
  • Stok: 20+
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

RinoBody, baş bölgenizdeki cerrahi girişimler sonrası, size konforlu ve güvenli bir uyku sağlamak için tasarlanmış medikal yastıktır.

RinoBody, rinoplasti ameliyatı sonrası burnunuzu uyku sırasındaki istenmeyen darbelerden korur. Saç ekimi sonrası baş bölgesinde işlem görmüş alanı korumak için de kullanılır. Cerrahi girişimler sonrası kullanımı haricinde, uykuda bilinçsizce alınan pozisyonları engelleyerek, yatış pozisyonundan kaynaklı yüz kırışıklıklarının da engellenmesine katkı sağlar.

RinoBody, çıkartılabilen ve yıkamaya uygun bir yastık kılıfı olmasından dolayı içini tam dolduracak tüm yastıklarla kullanılabileceği için seyahatte de rahatlıkla yanınızda götürülebilir.

 

TESLİMAT
 

Cuma günü 17.00’de sipariş verdim, ne zaman elinde olur? Hafta içi saat 15:00’den sonra verilen siparişler ertesi iş günü kargoya verilir. Hafta sonu kargo çalışmadığı için, Cuma 15:00’ten sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargolanır.

Teslimat Süresi: Siparişleriniz kargoya verildikten sonra şehrinize bağlı olarak değişiklik göstermekle beraber, normal şartlarda 1-3 iş gününde elinizde olur. Merkezimiz İzmir olduğu için İzmir’den verilen siparişler, kargo yola çıktıktan sonra çoğunlukla 1 gündür. İzmir dışı siparişler ise 2-3 gün içinde teslim edilir.


 
Yükleniyor...